À proposConditionsConfidentialitéContact
 
Actualisation
University of Excellence Podcast

University of Excellence Podcast

Date de sortie : 2021-01-30
University of Excellence Podcast - QR Code
147 épisodes
Audio
Écouter sur Apple Podcasts
147 épisodes
Audio
Écouter sur Apple Podcasts
Date de sortie : 2021-01-30
L’épisode le plus récent
#001. Wat je moet weten om te excelleren

#001. Wat je moet weten om te excelleren

Welkom in de University of Excellence podcast show! Ik ben Jeanet Wolf en heb de laatste jaren veel content gemaakt rondom jezelf laten excelleren. Jezelf uitdagen op ieder vlak van wie je bent. Mentaal, emotioneel, spiritueel, materialistisch. Want...
Durée : 29:52
Welkom in de University of Excellence podcast show! Ik ben Jeanet Wolf en heb de laatste jaren veel content gemaakt rondom jezelf laten excelleren. Jezelf uitdagen op ieder vlak van wie je bent. Mentaal, emotioneel, spiritueel, materialistisch. Want ik geloof in en/en. In materialistische rijkdom en innerlijke verbinding, krachtig denken en intuïtief gevoel, nuchter mens zijn en spiritualiteit. En vooral geloof ik in kiezen wie jij wilt zijn. In de University of Excellence podcast leer je met veel diepgang om jezelf bewust te laten worden wie jij kiest te zijn. Door een combinatie van westerse psychologie, intense en heel persoonlijke spirituele lessen van mijn spiritueel leraren en avonturen zoals in de ashram in Bali, mentale kracht en het doorbreken van oude patronen. Help ik je te excelleren op ieder vlak. Mentaal, emotioneel, fysiek, spiritueel en materialistisch. Zodat je bewust gaat kiezen de kwaliteit van je gedachtes, keuzes en acties te verbeteren en te excelleren op een manier zoals jij kiest.
Id. d’épisode : 1000508069086
GUID : d122262b-aee3-46d8-a846-cfafe12ca77b
Date de publication : 30/1/2021 à 07:55:19

Description

In deze podcast begeleid ik je binnen de 4 essentiële pijlers van excelleren: Mentale kracht, spirituele en emotionele verdieping, gezondheid en materialistische groei.
Ik ga je leren bewust kiezen wie jij wilt worden. Zodat je van een dubbeltje wel een kwartje kunt worden. Ook al is je altijd verteld dat dit niet voor jou is weggelegd.
In iedere aflevering werken we aan jou als persoon. Je manier van denken, communiceren en handelen. Spirituele, mentale, emotionele en fysieke verdieping. Zodat je gaat kiezen voor wat JIJ uit dit leven wilt halen.
Mijn methode is eentje waarbij een holistische aanpak speelt. Waar krachtig denken en intuïtief gevoel, nuchter mens-zijn en spiritualiteit, materialistische rijkdom en innerlijke verbinding elkaar versterken op een krachtige, toepasbare manier.
In deze podcast leer ik je te zijn wie je WILT zijn. Met al je kanten.
Leer je loskomen van de patronen die je vanuit opvoeding en ervaringen hebt aangenomen. Zodat je nieuwe patronen leert bouwen die beter voor je werken.
In deze podcast combineren we Westerse psychologie en oosterse spiritualiteit en wijsheden.
Keiharde mentale confrontatie en zachte spirituele verdieping.
De University of Excellence podcast: Waar je jezelf echt leert kennen. En bewust KIEST te worden wie je echt wilt zijn.
Op www.universityofexcellence.nl vind je alles over mijn verdiepende membership om verder te excelleren en te stoppen met terughoudend leven.

Apple Podcasts : Avis des utilisateurs

Pas d'entrée