À proposConditionsConfidentialitéContact
 
Actualisation
Ik heb zelf iets meegemaakt

Ik heb zelf iets meegemaakt

Date de sortie : 2025-04-24
Ik heb zelf iets meegemaakt - QR Code
7 épisodes
Audio
Écouter sur Apple Podcasts
7 épisodes
Audio
Écouter sur Apple Podcasts
Date de sortie : 2025-04-24
L’épisode le plus récent
Trailer | Ik heb zelf iets meegemaakt

Trailer | Ik heb zelf iets meegemaakt

Durée : 1:07
Seksueel geweld is pijnlijk actueel. Maar achter de cijfers gaan echte mensen schuil – mensen met vragen die zelden luidop gesteld worden. Luna Goiris is een van hen. Tien jaar na de feiten blijft één vraag door haar hoofd spoken: is het wel echt gebeurd? In “Ik heb zelf iets meegemaakt” praat ze met slachtoffers, experten én een dader. Om inzicht te krijgen in haar eigen verhaal – en dat van zoveel anderen. "Ik heb zelf iets meegemaakt" is een podcastreeks van House of Media en De Standaard.See omnystudio.com/listener for privacy information.
Id. d’épisode : 1000704712708
GUID : 2c78b409-89ed-4f3c-be54-b2c9009c9b5a
Date de publication : 24/4/2025 à 11:30:41

Description

Seksueel geweld is pijnlijk actueel. Maar achter de cijfers gaan echte mensen schuil – mensen met vragen die zelden luidop gesteld worden. Luna Goiris is een van hen. Tien jaar na de feiten blijft één vraag door haar hoofd spoken: is het wel echt gebeurd? In “Ik heb zelf iets meegemaakt” praat ze met slachtoffers, experten én een dader. Om inzicht te krijgen in haar eigen verhaal – en dat van zoveel anderen.
Nood aan een gesprek? Je kan altijd terecht op het nummer 1712, bij de Zorgcentra na Seksueel Geweld of Punt vzw.
"Ik heb zelf iets meegemaakt" is een podcastreeks van House of Media en De Standaard en kwam tot stand met de steun van het Vlaams Audiovisueel Fonds.
Interviews, redactie en montage Luna Goiris |  Muziek Juul Deschaeck, Nel Franssen | Eindredactie Eva Moeraert en Sofie Steenhaut | Productie Sofie Steenhaut | Eindmontage en mix Stef Lenaerts

Apple Podcasts : Avis des utilisateurs

Pas d'entrée