À proposConditionsConfidentialitéContact
 
Actualisation
Te gast bij kastelen

Te gast bij kastelen

Date de sortie : 2025-08-08
© 2025 Stichting Toeristisch Platform Vorden en HEBMP - Alle rechten voorbehouden
Te gast bij kastelen - QR Code
7 épisodes
Audio
Écouter sur Apple Podcasts
7 épisodes
Audio
Écouter sur Apple Podcasts
Date de sortie : 2025-08-08
© 2025 Stichting Toeristisch Platform Vorden en HEBMP - Alle rechten voorbehouden
L’épisode le plus récent
Landgoed Hackfort

Landgoed Hackfort

Anouk Ballot en Udo Hassefras van Natuurmonumenten praten je bij over de 700-jarige geschiedenis van Kasteel Hackfort met het bijbehorende landgoed. Natuurmonumenten verkreeg het eeuwenoude Hackfort in 1981. Van een kasteel met ridders naar een groot la
Durée : 30:59
Anouk Ballot en Udo Hassefras van Natuurmonumenten praten je bij over de 700-jarige geschiedenis van Kasteel Hackfort met het bijbehorende landgoed. Natuurmonumenten verkreeg het eeuwenoude Hackfort in 1981.
Van een kasteel met ridders naar een groot landgoed waar ook wel uitdagingen op de loer liggen. Hoe pak je die aan? En wat is er voor bezoekers allemaal te doen en te zien.De antwoorden krijg je allemaal in deze aflevering over Landgoed Hackfort.
Id. d’épisode : 1000721186995
GUID : 2e9aba19-2831-565c-88b5-6b16ad47f002
Date de publication : 8/8/2025 à 14:15:00

Description

In deze serie komen kasteeleigenaren aan het woord, rentmeesters en kenners van verschillende landgoederen. Openhartige verhalen over hoe het is om in een echt kasteel te wonen. En wat er komt kijken bij het onderhouden van een landgoed dat ook nog eens cultureel historisch erfgoed is.Ridders, schatten, prachtige tuinen en nog veel meer.
Rondom Vorden, bekend van de Achtkastelenroute, in de Achterhoek.Laat je verrassen!
info@vorden.nl

Apple Podcasts : Avis des utilisateurs

Pas d'entrée